דף הבית >> הלוואה מבלי לעבור בבנק
 

הבנק: לא חייבים להיות לקוחות שלנו כדי לקבל עזרה
אין צורך לעבור בנק כדי לקבל הלוואה

להלוואות בנקאיות יש יתרון אחד שהוא משמעותי מאד: אתם יודעים שאתם בידיים טובות ומקבלים הלוואה ממישהו סמכותי ומקצועי, שיודע מה הוא עושה וידאג שלא להרוס לכם את החיים אם אתם לא הורסים את החיים לעצמכם. לכן, ברור שההעדפה הראשונה של רובינו היא לבקש הלוואה מהבנק. בדרך כלל, מדובר באותו בנק בו מתנהל החשבון שלכם. אבל מה אם הבנק שלכם יסרב לתת לכם הלוואה?
 
אכן, בדיוק בגלל שהבנק בדרך כלל נזהר ולא נותן הלוואה לכל מי שרק מבקש, אם אתם במצב כלכלי דחוק, יש סיכוי טוב שלא תוכלו לקבל הלוואה מהבנק שלכם. אבל, זה לא אומר שאי אפשר לקבל הלוואה בנקאית בכלל. לבנק ירושלים יש עכשיו תוכנית חדשה, בה היא נותנת הלוואות גם ללקוחות של בנקים אחרים. להלוואה הזו יש את כל היתרונות של הלוואה בנקאית, ולעומת זאת] אין צורך לדאוג שהבנק יגביל לכם את החשבון.
 
יתרון נוסף הוא שאין צורך לעבור להיות לקוח של בנק ירושלים. הרבה בנקים נותנים הלוואות בתנאים נוחים ללקוחות חדשים שמצטרפים. לעומת זאת, פה לא מדובר בנסיון לגייס לקוות חדשים (למרות שכנראה זה חלק מהמטרה הסמויה של הלוואה מבלי לעבור בנק), מה שאומר שלא יהיה לכם כאב ראש של העברת בנק עם כל הכרוך בכך.

איך אפשר לקבל את ההלוואה הזו?

יש שתי דרכים שבהן אפשר לקבל ההלוואה מבלי לעבור בנק. הראשונה, להיכנס לאתר האינטרנט שלהם ולהשאיר פרטים. הם כבר ידאגו ליצור איתכם קשר בקרוב. השניה והמיושנת יותר היא, להיכנס לסניף שלהם ולדבר איתם פנים מול פנים. כדאי לקחת בחשבון שלא מדובר ב"הלוואה מהירה לכל מטרה" אלא בהלוואה לצורך שתהיה מוגדרת מראש, וכמו כל הלוואה בנקאית אחרת, עלול להיות תהליך ביורוקרטי כמה שיותר קצר.
 
חשוב לזכור שהלוואה לא פותרת את כל הבעיות ולפני שאתם לוקחים הלוואה מבלי לעבור בנק, כדאי שתבדקו שיש איך להחזיר אותה. כמו כן חשוב לערוך שרשימה של שאלות שאתם מעונינים לשאול את הנציג.
מיד תקבלו הצעה להלוואת אקספרס!
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את התקנון האתר