דף הבית >> לעוד מגוון הלוואות >> הלוואות בנקים
 

כל מה שצריך לדעת על הלוואות בנקים

אנשים רבים מעוניינים בלקיחת הלוואה במצבים שונים במהלך חייהם, חלק מהאנשים מעוניינים לצאת מקושי כלכלי אליו נקלעו וחלקם מעוניינים ברכישה בסכום כסף גדול אשר אין ידם משגת באותו זמן. לפני שלוקחים הלוואה מהבנק או כל גוף אחר חשוב לדעת את הפרטים החשובים על סוג ההלוואה.

הלוואה מהבנק

הלוואה מהבנק היא האופציה הסטנדרטית ללקיחת הלוואה. הבנק הוא מוסד פיננסי ממוסד וממשלתי הכפוף לחוקי הלוואות ולחוק להגנת הצרכן. לקיחת הלוואה מהבנק מצמצמת את הסיכויים להיכנס לקשיים כלכליים גבוהים יותר ומאפשרת הסכם החזר הלוואה נוח בהתאם למצבו הכלכלי של הלווה. אמנם לא כל אחד יכול לקחת הלוואה מהבנק והבירוקרטיה לעיתים יכולה לייאש אך ללא ספק הלוואות בנקים יכול להיות הצעד החכם ביותר עבורכם.

בדיקה פיננסית

הצעד הראשון לפני אישור ההלוואה מהבנק יהיה לבדוק את מצבכם הפיננסי באופן שוטף. הבנק מעוניין לבחון את מצבכם הכלכלי על מנת להעריך את סכום ההלוואה המינימלי והמקסימלי עבורכם. הבדיקה הפיננסית מעניקה מעין מדד לבנק לקביעת סכום ההלוואה הנכון עבורכם וכן את גובה החזר ההלוואה החודשי.
קבעו עם נציגי הבנקים פגישת ייעוץ אישית

ערבים וביטחונות

כאשר מדובר בנושא הלוואות בנקים כדאי להיות ערוכים לדרישת הבנק לערבים ובטחונות. לא תמיד זה נוח או נעים אך ערבים וביטחונות הם חלק מתנאי הבנק במקרים מסויימים. זה הוא אחד הפקטורים החשובים הגורמים לאנשים רבים לפנות לגופים חוץ בנקאיים שברוב הפעמים לא דורשים ערבויות או ביטחונות.
הסכם החזר הלוואה
בין החוקים עליהם מקפידים בתהליך הלוואות בנקים הוא חתימה על הסכם החזר הלוואה. בהסכם מפורטים כל תנאי ההלוואה וגם תנאי החזר ההלוואה החודשי. על פי הממצאים של הבנק מהבדיקות הפיננסיות ועל פי התוצאות שעלו בבדיקה יקבע הבנק את גובה החזר ההלוואה החודשי שהלווה יכול לעמוד בו. הקפידו לבדוק כי אתם מסכימים עם החזר ההלוואה החודשי ושאינו מסבך את מצבכם הכלכלי.
קבעו עם נציגי הבנקים פגישת ייעוץ אישית, הכינו את השאלות שלכם מראש. ככל שתצברו יותר ידע כך תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר.
מיד תקבלו הצעה להלוואת אקספרס!
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את התקנון האתר