דף הבית >> הלוואות בצ'קים
 

הלוואה מהירה ללא ערבים – בצ'ק
מה היא הלוואה בצ'ק, והאם כדאי לקחת הלוואה כזו?

שמעתם על הלוואות מהירות, על הלוואות ללא ערבים, ועל הלוואות לטווח קצר. לפחות, סביר ששמעתם על כל סוגי ההלוואות האלה. האם שמעתם על הלוואה בצ'ק? מדובר על הלוואה שכוללת את כל מה שהזכרנו – הלוואה מהירה, ללא ערבים, לטווח קצר, ללא בטוחונות. הלוואה בצ'ק, לא תמיד חייבת להיות בצ'ק ממש, אבל זה הרעיון.

האם כדאי לקחת הלוואה כזו?

הלוואה בצ'ק היא שימושית עבור אנשים שצריכים סכום יחסית קטן, ומהיום למחר. בדרך כלל מדובר בהלוואה כדי לכסות את המינוס, לשלם על הרכב, או למשהו אחר ש"צץ" פתאום. בדרך כלל אפשר לקבל הלוואות בצ'קים ללא ביורוקרטיה, ובפרק זמן של כמה שעות עד יום. אין צורך להביא ערבים, אין צורך להציג הרבה מסמכים. נשמע מעולה, נכון?
 
אך כמובן יש להלוואות בצ'קים גם כמה חסרונות. הראשון והבולט ביותר, הוא הריבית הגבוהה. אפשר לקרוא לזה ניצול ואפשר לקרוא לזה הגנה המלווה מפני אי החזרת החוב בזמן. כך או כך, מי שזקוק להלוואה מהירה יכול לבחור לקחת הלוואה בצ'ק בריבית גבוהה, ויכול גם לבחור לחכות כמה ימים ולקחת הלוואה בריבית נמוכה יותר. כדי להבטיח לעצמם שתוכלו לעמוד בהחזרים, החברה המלווה בדרך כלל תבדוק את חשבון הבנק שלכם כדי לוודא שהחשבון לא מוגבל והצ'קים שאתם נותנים לא חוזרים.
 
בהלוואות בצ'קים מקבלים צ'ק עם סכום ההלוואה ובתמורה מביאים לגוף המלווה צ'קים דחויים משלהם לפרעון החוב, כשבצ'קים משלמים גם על קרן ההלוואה וגם על סכום הריבית שנקבעה ביניכם. חשוב לזכור, שאם מחזירים הלוואה בצ'קים, כדאי לדאוג שיהיה באותו תאריך כסף בבנק לפרעון הצ'ק, כדי שהצ'ק לא יחזור ולא תחוייבו בריבית הפיגורים. תזכרו, שעבור כל יום שהצ'ק חזר ועוד לא נפרע, אתם מחוייבים לשלם ריבית וכך תוך זמן קצר החוב שלכם יכול לתפוח.

להלוואות בצ'קים יש יתרונות וחסרונות, בכל זאת, מדובר בהלוואה גם אם יש תחושה של מתנה או משכורת, ולכן כדאי להתייעץ עם מומחה.
מיד תקבלו הצעה להלוואת אקספרס!
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את התקנון האתר