דף הבית >> בלוג פיננסי >> הלוואות לעורכי דין
 

הטבות והלוואות לעורכי דין היכן ניתן למצוא?

עורכי דין לומדים משפטים במסלול שהעומס שבו הולך וכבד משנה לשנה. הרף עולה בכל פעם והלימודים עצמם לא מאפשרים כמעט לסטודנטים לעבוד. גם לאחר שהם מתחילים להתמחות הם משתכרים מעט מאוד.

עורך דין יודע שתחילת דרכו בתחום תהיה קשה ומפרכת, ולוקח זמן למצוא לקוחות, כאשר לאורך כל השנים הראשונות יצטרך עורך דין כזה להתפשר או על תנאי המשכורת במשרד עורך דין שבו הוא מתמחה, או כעורך דין עצמאי שעדיין לא בנה קליינטורה יציבה ושמעו עדיין לא יצא למרחוק.

במקרים כאלה, גם כאשר הם צריכים להחזיר הלוואות מתקופת הלימודים, הם חייבים להוכיח איתנות פיננסית גם כדי להקים את המשרד הראשון שלהם שייראה מכובד דיו, וגם כדי שיוכלו להפעיל את כל מה שנחוץ להם בשנים הראשונות שלהם כעצמאים. כל זה דורש כסף שלא כל עורך דין יכול להשיג ממשפחה או חברים, ולשם כך נחוצה הלוואה.

ממי לוקחים הלוואות?

הבנקים בישראל אינם תמיד קשובים לעצמאים כמו במקומות אחרים ולכן לא ייעתרו כל כך בקלות לבקשה לקבל הלוואה בתנאים נוחים כמו שהיה מקבל עורך דין אחר.
לכן, נשאלת השאלה מה הם מקורות ההכנסה הנוספים או מקורות גיוס ההלוואות הנוספים שאותם יכולים להפעיל עורכי דין מתחילים? חפשו באינטרנט ומצאו את כל הגופים הפרטיים והמשרדים שמעניקים מימון לפי חוק וללא בעיות נוספות.

גופים פרטיים אלה מפעילים אמנם אמצעי ביטחון שונים כדי להבטיח לעצמם את החזרי ההלוואה, אבל הם אינם מערימים קשיים כמו חברות ביטוח ואשראי ובנקים שמבקשים ביטחונות רבים.

בגופי המימון הפרטיים קל לקבל הלוואה

אין זה אומר שתוכלו לוותר על הליכי אישור הבקשה לחלוטין מבלי להוכיח יכולת החזר הלוואה.
אבל כעורכי דין אתם יכולים לבדוק את התנאים ולמצוא שהם הוגנים, חוקיים וכשירים, והסכומים שנדרשים לכם יינתנו לכם כנגד הוכחות על יכולת העמידה שלכם בהחזרים.

הרי עורכי דין במוקדם או במאוחר יוכלו למצוא לעצמם עבודה מכניסה מאוד, גם כעורכי דין ממש ואם בהסבה למקצוע אחר שדורש את ההכשרה המשפטית שלהם בכל תחום אחר, אפילו פיננסים.

הלוואת אקספרס נוחה מיד

הלוואת אקספרס היא חלום של הרבה אנשים שזקוקים לכספים האלה כדי לחלץ עצמם מקשיי מימון החלום שלהם וכדי שיוכלו לצוף תוך כדי עבודה.

הלוואות שניתנות לכל דורש הן הלוואות שיש בגופים מסוימים שאפשר למצוא באינטרנט בלי בעיות, ולמלא טופס פנייה על מנת לבקש את הסכום שנחוץ לכם ללא בעיות. במקרים שבהם נחוצה לכם הלוואה מגוף מהימן וחוקי תוכלו לפנות אליהם לקבל את מה שנחוץ לכם עסק מבלי שיטריחו אתכם במילוי טפסים או בחקירות מיותרות.

הלוואות אקספרס היא נוחה יותרת לנטילה מכל גוף אחר שאינו הבנק, ותוכלו לבדוק זאת בקלות בכל חיפוש רלוונטי.
מיד תקבלו הצעה להלוואת אקספרס!
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את התקנון האתר