דף הבית >> הלוואות לקניית רכב
 

הלוואות לקניית רכב – להגיע ליעד!

קניית רכב היא תהליך לא פשוט. רכב חדש הוא מוצר יקר מאד, וגם רכבים מיד שניה פעמים רבות עולים סכומים לא מבוטלים. אנשים רבים זקוקים לרכב, וכיום הוא מהווה מוצר שאיננו בגדר מותרות, במקרים רבים מאד. לכן אנשים רבים מוצאים את עצמם תוהים כיצד יוכלו לממן קניית רכב לצרכים האישיים שלהם. כל חד זקוק לסוג אחר של רכב – גדול או קטן, משפחתי, מיני או מיני ואן, וכן הלאה. הלוואות לקניית רכב מסייעות ברכישה של רכבים מכל הסוגים.

הלוואות לקניית רכב

כאשר מתעורר צורך בקנייה של רכב חדש או יד שנייה, פעמים רבות אנו תוהים כיצד נממן את הרכב החדש הזה. הלוואות לקניית רכב יכולות לסייע לכל אחד לרכוש את הרכב שהוא מעוניין בו. הלוואות לקניית רכב מתחלקות לשני סוגים. סוג אחד הוא הלוואות שנועדו להשלים את הסכום החסר לקניית הרכב המבוקש, כאשר ישנו סכום התחלתי שאינו מכסה את כל עלות הרכב. במקרה זה מדובר בהלוואה פשוטה, אשר מוחזרת בתשלומים חודשיים המותאמים ליכולות של הלווה. הסוג השני הוא הלוואה למימון מלא של הרכב. ישנן חברות מסוימות אשר מציעות אפשרות כזו של מימון מלא לרכב.

מימון לרכב

במקרה של הלוואות לקניית רכב במימון מלא, לרוב מוצעות עסקות מדורגות. ההלוואה לקניית הרכב ניתנת בעת הרכישה, על כמחצית מעלות הרכב. מרבית החברות מאפשרות פריסה של עד 36 תשלומים להחזר המימון. לאחר 3 שנות ההחזר הראשונות, ישנה אפשרות לשלם את סכום היתרה, לקחת הלוואה נוספת לכיסוי היתרה או להחזיר את הרכב לחברה שממנו נקנה. חברות רבות מאפשרות גם מימון מלא של עלות הרכב, עם פריסת תשלומים למשך כ-5 שנים.

הלוואות לקניית רכב, כל סוגי ההלוואות, הן הדרך שבה מרבית האנשים מצליחים לרכוש רכב אשר משמש אותם באופן יומיומי. חשוב מאד לוודא שההלוואה מתאימה ליכולות הכלכליות שלכם, ומומלץ גם לרכוש באמצעות הלוואות לקניית רכב מכונית איכותית, אשר תשמש אתכם למשך זמן רב יותר מזמן תשלום ההחזרים של ההלוואה.
מיד תקבלו הצעה להלוואת אקספרס!
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את התקנון האתר