דף הבית >> לעוד מגוון הלוואות >> הלוואות מבנק ירושלים
 

על הלוואות מבנק ירושלים

בנק ירושלים מעוניין לתת לכם כסף
 
בנק ירושלים כשמו כן הוא – הוא הבנק היחיד שהמשרדים הראשיים שלו נמצאים בירושלים. אבל בנק ירושלים כשמו הוא לא – לבנק ירושלים יש סניפים מבאר שבע ועד לקרית מוצקין, דבר מרשים ביותר בהתחשב בכך שמדובר בכ16 סניפים בלבד. וככל הנראה, למרות שבנק ירושלים רואה את עצמו כבנק משפחתי וחם, בבנק מחפשים לקוחות חדשים. בעצם, כמו בכל עסק אחר. הלא כן?
 
כבר כמה שנים שבנק ירושלים מציע הלוואות בתנאים מעולים ללקוחות כל הבנקים. במילים אחרות, כדי לקבל הלוואות מבנק ירושלים, אין צורך להיות לקוח של בנק ירושלים. בנק ירושלים מתמחה במשכנתאות אך את ההלוואות שלהם אפשר לקבל לצורך כל מטרה, כולל חופשה סתמית פעם בשנה, וכאמור, אין צורך לפתוח אצלם חשבון בנק.

אז כמה כסף אפשר לקבל?

הלוואות מבנק ירושלים אפשר לקבל בסכומים שנעים בין 5000 ש"ח לבין 50,000 ש"ח, ואין צורך בבטחונות. כמו כן, לבנק ירושלים יש תנאי החזרים נוחים, והם מאפשרים לכם לפרוש את התשלומים על פני כמה שנים (עד 6 שנים). כמו כן, בגלל שמדובר בהלוואה בנקאית, מדובר בריבית נמוכה יחסית ולכן יש סיכוי גדול שתוכלו למצוא מסלול שיתאים לצרכים שלכם.
 
ההלוואות שבנק ירושלים מציע הן הלוואות מהירות, וחשבון הכסף מועבר לחשבון בנק של הלקוח, כלומר, הוא חייב להיות בעל חשבון בנק. בנק ירושלים דואג לטפל בכל לקוח באופן אישי, ובודקים אותו על סמך ההווה ולא רק על סמך הסטוריית האשראי שלו.
 
עם זאת, כמובן שיש תנאי סף, ולא כל אחד שמחפש כסף יוכל לקבל הלוואה דרכם. לשם כך בנק ירושלים בוחן את הלקוחות באופן אישי, ובאתר שלהם קשה עד כמעט בלתי אפשר למצוא מה הם התנאים לקבלת ההלוואות. עם זאת, יש אפשרות להזין את הפרטים שלכם באתר ונציג הבנק יחזור אליכם בזמן הקרוב.
 
בבנק ירושלים אפשר לקבל הלוואה בנקאית ובתנאים נוחים, אך כמו בכל הלוואה אחרת, מומלץ לבדוק מה הן האפשרויות האחרות לפני שנכנסים לחובות.
מיד תקבלו הצעה להלוואת אקספרס!
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את התקנון האתר