דף הבית >> לעוד מגוון הלוואות >> חברת הלוואות
 

חברת הלוואות

חברת הלוואות חיפשת? הגעת לרגע הנכסף. חשבת שתמנע ממנו אבל לצערך לא הצלחת. ואין לך ברירה אלא ליטול הלוואה. כעת אתה מתלבט עם השאלה- ממי ליטול הלוואה? מה הכי בטוח? מי יעניק התנאים הטובים ביותר?
השוק הפיננסי רווי באפשרות להלוואות. כיום קיימות בשוק סוגי הלוואות מרובות, כמו גם חברות המעניקות הלוואות. אם לפי מספר עשורים האפשרות לקחת הלוואה החלה והסתיימה בבנקים, כיום ניתן לקחת הלוואה מחברות הביטוח, קופות הגמל וקרנות הפנסיה וההשתלמות. כמו כן, מקומות עבודה שונים מעניקים לעיתים הלוואות לעובדיהם כאשר הפירעון נילקח מהמשכורת החודשית. עוד קיימות כיום חברות הלוואות, שהינן חברות פרטיות שמתעסקות בהענקת הלוואות בלבד.

כיצד זה עובד אצל חברת הלוואות?

חברת הלוואות היא למעשה חברה חוץ בנקאית. חברות הלוואות במרבית המקרים יאשרו הלוואות גבוהות יותר ללקוחות לעומת הבנקים, כאשר גם הבירוקרטיה ככל הנראה לא תהיה עמוסה כל כך.  חברת הלוואות יכולה להיות יעילה למצב בו הבנק כבר לא מאפשר נטילת הלוואה אך יש צורך בסכום כסף נוסף, וכן לעסקים שנקלעו למצב כלכלי לא אידאלי, וסכום ההלוואה יוכל לסייע להם לצאת מהבוץ. חברות הלוואות, בניגוד לבנקים, לרוב לא תבדוק לשם מה המיועדת ההלוואה. כל שעליך לעשות הוא לאחר סקר שוק שביצעת בין החברות השונות, להתקשר לחברת ההלוואות הנבחרת ולנהל משא ומתן על תנאי ההלוואה. לרוב חברות אלו יהיו גמישות בתנאיהן. לאחר סיכום התנאים, וודאי תבקש החברה הנבחרת לקבל נתוני חשבון העובר ושב שלך וכן תלושי משכורת אחרונים, על מנת לוודא כי אכן באפשרותך לפרוע ההלוואה. לבסוף, תועבר ההלוואה לחשבון העובר ושב שלך בבנק בו מתנהל חשבונך.

למה יש לשים לב?

השוק מציע חברות הלוואות מרובות ושונות, ויש לבחון כי החברה המודברת חוקית, ובעלת האישורים הרלוונטים למתן הלוואות, על מנת לוודא שמא לא תסתבך עם חברה הקשורה לשוק האפור. על כן, אין ליטול ההלוואה כלאחר יד, אלא לבצע הבדיקות הנחוצות. הלוואה מחברת הלוואות עשויה להיות פשוטה יותר, אך אזהר לא לשלם על כך מחיר כבד מדיי, שרק יכניס אותך לחובות גדולים יותר.
מיד תקבלו הצעה להלוואת אקספרס!
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את התקנון האתר