דף הבית >> בלוג פיננסי >> ניכיון צ'קים לחברות ולעסקים
 

ניכיון צ'קים לחברות ולעסקים

כל בעל עסק שמקבל צ'קים זקוק מדי פעם לשירותי ניכיון. בעזרת הניכיון ניתן להמיר צ'קים דחויים למזומן ולשפר את התזרים. בנוסף, חברות ועסקים יכולים לנצל את היתרונות של השירות כדי לבחור באופן אישי את תדירות וסכומי הניכיון.

הנה למשל כמה מאפיינים בולטים של השירות הזה:

א. העברת מזומן לחשבון העסק – מימוש עסקאות בתשלומים או צ'קים דחויים מקל על ההתנהלות השוטפת של העסק. במקביל, יש לזכור שבעליהחברה או העסק מקבלים את המזומן ישירות לחשבון. הם יכולים לבחור האם להמיר את הצ'ק לכסף מזומן, לקבל את הסכום בצ'ק בנקאי או לבצע העברה.

ב. בדיקה ראשונית ומיידית של כל הצ'קים – חברות ועסקים נתקלים לעיתים קרובות בקושי לבצע בדיקת אמינות ותקינות של צ'קים מסוימים. הפתרון האידיאלי עבורם הוא לפנות לשירותי ניכיון ולהשיג שתי מטרות בעת ובעונה אחת: גם לנכות את הצ'קים הדחויים כדי להשיג תמורתם תקבול מיידי, וגם לקבל בדיקה ראשונית, מיידית ומקיפה.

ג. אשראי ללקוחות – היתרון השיווקי הגדול של ניכיון צ'קים לחברות ועסקים מגולם בעת מתן אשראי ללקוחות. בעלי חברות ועסקים יכולים היום להמשיך להציע ללקוחותיהם תנאי אשראי נוחים ואפשרות לשלם בצ'קים, בעוד הם מצדם מקבלים את התגמול באופן מיידי.

ד. שיעורי ריבית משתלמים – בחברות ועסקים יודעים היטב שלכל אפשרות מימון יש מחיר. דווקא בהקשר הזה מסתבר ששירותי ניכיון צ'קים הם המשתלמים ביותר בענף. שיעורי הריבית נמוכים באופן ניכר מערוצי מימון אחרים, הם משתלמים למי שמבצע ניכיון בסכומים גבוהים והם מתאימים גם לבעלי עסקים קטנים, שכירים ועצמאיים.

דיסקרטיות ואמינות בשירותי ניכיון צ'קים

אפשר לקבל שירותי ניכיון מקצועיים בלי לחשוף את שם העסק ולקוחות החברה. אפשרות אחת היא לפנות לבנק כדי לבצע את הניכיון, בעוד האפשרות השנייה היא לעשות זאת מול חברה פרטית שמתמחה במימון חוץ בנקאי. האפשרות השנייה דיסקרטית יותר והיא מבטיחה יחס אישי לבעלי חברות ועסקים בארץ.
לסיכום, כדאי לקחת בחשבון את היתרונות של שירותי ניכיון צ'קים. הם מתאימים בעיקר לחברות ועסקים ומשתלמים גם מבחינה כלכלית ושיווקית.
מיד תקבלו הצעה להלוואת אקספרס!
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את התקנון האתר